R2S12-2412/HP
RECOM
Unregulated DC-DC Converter - 2 W - Input: 24VDC (+/-) 10% - Output: 12VDC - 12 lead SMD - 3kV Isolation - Short Circuit Prot ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Unregulated DC-DC Converter - 2 W - Input: 24VDC (+/-) 10% - Output: 12VDC - 12 lead SMD - 3kV Isolation - Short Circuit Protection