R2S12-1212/H
RECOM
Unregulated DC-DC Converter - 2 W - Input: 12VDC (+/-) 10% - Output: 12VDC - 12 lead SMD - 3kV Isolation
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +