R2S12-0512/H-R
RECOM
Unregulated DC-DC Converter - 2 W - Input: 5VDC (+/-) 10% - Output: 12VDC - 12 lead SMD - 3kV Isolation - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +