R2D12-1215/HP
RECOM
Unregulated DC-DC Converter - Dual Output - 2 W - Input: 12VDC (+/-) 10% - Output: (+/-) 15VDC - 12 lead SMD - 3kV Isolation ...
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Unregulated DC-DC Converter - Dual Output - 2 W - Input: 12VDC (+/-) 10% - Output: (+/-) 15VDC - 12 lead SMD - 3kV Isolation - Short Circuit Protection