R1Z-243.3-R
RECOM
Regulated DC-DC Converter - 1W - Input: 24VDC (+/-) 5% - Output: 3.3VDC - 8 Lead SMD - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +