R1Z-1505/H-R
RECOM
Regulated DC-DC Converter - 1W - Input: 15VDC (+/-) 5% - Output: 5VDC - 2kV Isolation - 8 Lead SMD - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +