R1S-1509/P
RECOM
Unregulated DC-DC Coverter - 1W - Input: 15VDC (+/-) 10% - Output: 9VDC - Short Circuit Protection - 8 Lead SMD
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +