R1S12-3.305/HP
RECOM
Unregulated DC-DC Coverter - 1W - Input: 3.3VDC (+/-) 10% - Output: 5VDC - 3kV Isolation - Short Circuit Protection - 12 Lead ...
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Unregulated DC-DC Coverter - 1W - Input: 3.3VDC (+/-) 10% - Output: 5VDC - 3kV Isolation - Short Circuit Protection - 12 Lead SMD