R1S12-2412/P
RECOM
Unregulated DC-DC Coverter - 1W - Input: 24VDC (+/-) 10% - Output: 12VDC - Short Circuit Protection - 12 Lead SMD
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +