R1S12-1509-R
RECOM
Unregulated DC-DC Coverter - 1W - Input: 15VDC (+/-) 10% - Output: 9VDC - 12 Lead SMD - Tape&Reel
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +