R1S12-123.3/P
RECOM
Unregulated DC-DC Coverter - 1W - Input: 12VDC (+/-) 10% - Output: 3.3VDC - Short Circuit Protection - 12 Lead SMD
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +