R1S-1205/H-R
RECOM
Unregulated DC-DC Coverter - 1W - Input: 12VDC (+/-) 10% - Output: 5VDC - 3kV Isolation - 8 Lead SMD - Tape&Reel
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +