R1S12-053.3/H
RECOM
Unregulated DC-DC Coverter - 1W - Input: 5VDC (+/-) 10% - Output: 3.3VDC - 3kV Isolation - 12 Lead SMD
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +