R1S12-0512-R
RECOM
Unregulated DC-DC Coverter - 1W - Input: 5VDC (+/-) 10% - Output: 12VDC - 12 Lead SMD - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +