R1D-3.312-R
RECOM
Dual Output Unregulated DC-DC Coverter - 1W - Input: 3.3VDC (+/-) 10% - Output: (+/-) 12VDC - 10 Lead SMD - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +