R1D12-123.3/H
RECOM
Dual Output Unregulated DC-DC Coverter - 1W - Input: 12VDC (+/-) 10% - Output: (+/-) 3.3VDC - 3kV Isolation - 12 Lead SMD
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +