R1D-1209/H
RECOM
Dual Output Unregulated DC-DC Coverter - 1W - Input: 12VDC (+/-) 10% - Output: (+/-) 9VDC - 3kV Isolation - 10 Lead SMD
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +