R1D10-3.324/P
RECOM
Dual Output Unregulated DC-DC Coverter - 1W - Input: 3.3VDC (+/-) 10% - Output: (+/-) 24VDC - Short Circuit Protection - 10 ...
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Dual Output Unregulated DC-DC Coverter - 1W - Input: 3.3VDC (+/-) 10% - Output: (+/-) 24VDC - Short Circuit Protection - 10 Lead SMD