R1D-053.3/P
RECOM
Dual Output Unregulated DC-DC Coverter - 1W - Input: 5VDC (+/-) 10% - Output: (+/-) 3.3VDC - Short Circuit Protection - 10 L ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Dual Output Unregulated DC-DC Coverter - 1W - Input: 5VDC (+/-) 10% - Output: (+/-) 3.3VDC - Short Circuit Protection - 10 Lead SMD