225K100RA4-FA
Quantic Paktron
Film Capacitor - 2.2 µF - ±10% Tolerance - 80VAC - 100VDC - Polyester, Metallized - 6 mOhms ESR - Radial Package - PC Pins - T ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Film Capacitor - 2.2 µF - ±10% Tolerance - 80VAC - 100VDC - Polyester, Metallized - 6 mOhms ESR - Radial Package - PC Pins - Through Hole.