- 105M02QB47
105M02QB47
Quantic Paktron
EMI Filter - Low Pass - 1st Filter Order - RC Technology - 1 Channel - 47 Ohms - R = 47Ohms, C = 1µF - 200V - Radial Package - ...
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Description
EMI Filter - Low Pass - 1st Filter Order - RC Technology - 1 Channel - 47 Ohms - R = 47Ohms, C = 1µF - 200V - Radial Package - Through Hole.