- QGKF-320-48
QGKF-320-48
Qualtek Electronics
AC/DC Power Supply Single-OUT 48V 6.7A 320W 9-Pin
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Search Keywords: QGKF32048
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:Qualtek Electronics
Part No:QGKF-320-48
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8504409530
COO:CN
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
100 -
DC Input Voltage:N/A
Dimension:199 x 99 x 50 mm