PM5430.682NLT
Pulse Electronics
SMD Power Inductors - 6.8 uH ±20% - 3.9A - DCR: 74.1 mOhm - SRF: 29 MHz - +155°C - 11.9 x 11.0mm - Tape&Reel
Description +