PA5431.103NLT
Pulse Electronics
SMD Power Inductors - 10 uH ±20% - 3.1A - DCR: 92.4 mOhm - SRF: 13 MHz - +155°C - 11.9 x 11.0mm - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +