PA2241.103NLT
Pulse Electronics
SMD Power Inductors - 10 uH ±20% - 8.7A - DCR: 22.9 mOhm - +125°C - 11.9 x 11.0mm - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +