BWVS004040184R7M00
Pulse Electronics
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 20% 100kHz Ferrite 1.53A SMD T/R
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +