CP10.241-M1
PULS
AC-DC Power Supply - 240W - 24 to 28VDC - DIN Rail - Input: 100 to 240VAC - Medical - 39x124x117mm
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +