APR050SO-R
PUI Audio
Passive Radiator, Oval, 50 mm x 37 mm x 3.35 mm
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
TRAY Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +