AI-2332-TWT-12V-2-R
PUI Audio
Audio Indicator Indicator Piezo 12Vdc 13mA Pin 3Vdc 2700Hz to 3700Hz Through Hole
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
TRAY Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +