AI-2604-TF-LW115-12V-R
Projects Unlimited
Audio Indicator Electromagnetic 8VDC 16VDC 50mA 12VDC 89dBA 300Hz to 500Hz Wire Lead Flange Mount
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
Discontinued
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +