- PCF0805-02-6K98CA
PCF0805-02-6K98CA
Welwyn / TT Electronics
Thin Film Nichrome Chip Resistor - 0.1W - 6.98 Kohm ±0.25% - ±50ppm/°C - SMD 0805
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description