PCF0805-12-23K2FA
Welwyn / TT Electronics
Thin Film Nichrome Chip Resistor - 0.1W - 23.2 Kohm ±1% - ±10ppm/°C - SMD 0805
+ see all
Accessories Notify Me
Description +