- MFR3-2K2FC
MFR3-2K2FC
Welwyn / TT Electronics
Res Metal Film 2.2K Ohm 1% 0.4W ±50ppm/C Conformal Coated AXL Ammo
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Ammo Pack Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description