- MF3S-2K7GI
MF3S-2K7GI
Welwyn / TT Electronics
Res Metal Film 2.7K Ohm 2% 3W ±150ppm/C Ceramic AXL Ammo
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Ammo Pack Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description