- NMAT10HV
NMAT10HV
Voltronics / Knowles
Non Magnetic Multi Turm Trimmer Capacitor - 1 to 10pF - 1000 WVDC - Q: 2000@100MHz - 50 ± 50ppm/°C - Panel Mount
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Description