RNR55E4422FPM76
Vishay
Metal Film Resistor - 44.2 kOhm ±1% - 0.125W - ±25ppm/°C - Axial - Through Hole
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +