RN60D1332FRE6
Vishay
Metal Film Resistor - 13.3 kOhm ±1% - 0.25W - ±100ppm/°C - Axial - Through Hole - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +