RN55E1001BR36
Vishay
Metal Film Resistor - 1 kOhm ±0.1% - 0.125W - ±25ppm/°C - Axial - Through Hole - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +