RN55D2102FB14
Vishay
Metal Film Resistor - 21 kOhm ±1% - 0.125W - ±100ppm/°C - Axial - Through Hole - Bulk
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +