RCWP05751M33FKTP
Vishay
Thick Film Chip Resistor - 1.33 MOhms - ±1% Tolerance - 150 mW - ±100ppm/°C Temperature Coefficient - 0705 Package - Surface M ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Thick Film Chip Resistor - 1.33 MOhms - ±1% Tolerance - 150 mW - ±100ppm/°C Temperature Coefficient - 0705 Package - Surface Mount.