BFC237351334
Vishay
Film Capacitor - 0.33 µF - ±10% Tolerance - 220VAC / 400VDC - Polyester, Metallized - PC Pins - Radial Package - Through Hole.
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +