BFC236845473
Vishay
Film Capacitor - 0.047 µF - ±10% Tolerance - 160VAC / 250VDC - Polyester, Metallized - PC Pins - Radial Package - Through Hole ...
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +