- LTH5MM12VFR4500
LTH5MM12VFR4500
VCC - Visual Communications Company
Green, Through-Hole, T-1 3/4 (5mm) LED with built-in resistor for 12VDC
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BAG Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Search Keywords: LTH5MM12VFR4500
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:VCC - Visual Communications Company
Part No:LTH5MM12VFR4500
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8541406050
COO:TW
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
1000 -
Dimension:8.7 x 5.9 mm