- BCN4D3003F7
BCN4D3003F7
TT Electronics/BI Magnetics
Thick Film Chip Array - 4 Isolated Resistors - 300 kOhms ±1% 125mW per Element - ±200ppm/°C - SMD 3.1mm x 5.34mm - Tape&Reel
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description