- SSB32/10M
SSB32/10M
Thomas & Betts
Adaptaflex® Type SSB Low Fire Hazard Conduit - Material 316 Stainless Steel Core & Overbraid - Nominal Conduit Size 32mm (US T ...
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Adaptaflex® Type SSB Low Fire Hazard Conduit - Material 316 Stainless Steel Core & Overbraid - Nominal Conduit Size 32mm (US Trade 1") - Out Dia 34.0mm - In Dia 28.1mm - Static Bend Radius 60mm - Reel Length 10m - IP40