RF25/BL/10M
Thomas & Betts
Type RF XTRAFLEX Standard Weight Conduit - NC Size 25mm - Out Dia 26.5mm - In Dia 21.1mm - Min. Bend Radius 50mm - Reel Length ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Type RF XTRAFLEX Standard Weight Conduit - NC Size 25mm - Out Dia 26.5mm - In Dia 21.1mm - Min. Bend Radius 50mm - Reel Length 10m - Material PVCu Spiral W/Plasticized PVC Covering - Color Black