RF20/GR/30M
Thomas & Betts
Type RF XTRAFLEX Heavyweight Conduit - Smooth Boore - NC Size 20mm - Out Dia 20.5mm - In Dia 16.0mm - Min. Bend Radius 35mm - ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Type RF XTRAFLEX Heavyweight Conduit - Smooth Boore - NC Size 20mm - Out Dia 20.5mm - In Dia 16.0mm - Min. Bend Radius 35mm - Reel Length 30m - Material PVCu Spiral W/Plasticized PVC Covering - Color Grey