PRFS21/BL/100FT
Thomas & Betts
Adaptaflex® - PRS - Standard Weight Conduit - Fine Conduit Pitch - NC Size 21mm - NW Conduit Size 17 - Out Dia 21.2mm - In Dia ...
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Adaptaflex® - PRS - Standard Weight Conduit - Fine Conduit Pitch - NC Size 21mm - NW Conduit Size 17 - Out Dia 21.2mm - In Dia 16.6mm - Min Static Bend Radius 55mm - Reel Length 100ft - Material Modified Polyamide (Nylon) 6 - Color Black