PPFM21/BL/100FT
Thomas & Betts
Adaptaflex® - PP - Medium Weight Conduit - Fine Conduit Pitch - NC Size 21mm - NW Conduit Size 17 - Out Dia 21.2mm - In Dia 16 ...
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Adaptaflex® - PP - Medium Weight Conduit - Fine Conduit Pitch - NC Size 21mm - NW Conduit Size 17 - Out Dia 21.2mm - In Dia 16.8mm - Min Static Bend Radius 40mm - Reel Length 100ft - Material Polypropylene - Color Black