PKCS34/BL/50M
Thomas & Betts
Adaptaflex® PK - Very High Specification Conduit - NC Size 34mm - NW Conduit Size 29 - Coarse Conduit Pitch - Out Dia 34.3mm - ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Adaptaflex® PK - Very High Specification Conduit - NC Size 34mm - NW Conduit Size 29 - Coarse Conduit Pitch - Out Dia 34.3mm - In Dia 27.7mm - Min. Bend Radius 80mm - Reel Length 50m - Material Polyetherketone - Super Low Fire Hazard - Color Black - IP66, IP67